Redzējāt lētāk?

abc

Uztura bagātinātājs HerbaLeaf 12 joslu.

Uztura bagātinātājs HerbaLeaf 12 joslu.

-21%
 • Maksāt skaidrā
 • Konfidenciāls iepakojums
 • Piegāde 1-2 darba dienas
 • €24.10

  €18.89

  Apraksts

  Uz augu bāzes šķīstošās sloksnes erekcijas uzlabošanai. Paātrina asinsriti vīrieša dzimumorgānos, kā rezultātā tiek paātrināta un nostiprināta erekcija. Nostiprina vīrišķību. Piparmētru aromatizētas, lokšņu biezas papīra sloksnes ir ļoti ērti lietojamas - viss, kas jums jādara, ir jānovieto zem mēles, un tās vienkārši izkusīs. 12 sloksnes, kas ērti ievietotas monētas izmēra traukā, kuru ir droši un ļoti ērti nēsāt līdzi kabatā.
  Lietošana: novietojiet 1–3 sloksnes zem mēles pēc vieglas uzkodas vienu reizi dienā (45 minūtes pirms dzimumakta). Pirms norīt vai dzert ūdeni, ļaujiet sloksnēm izšķīst. Nepārsniedziet ieteikto dienas devu (ieteicamā dienas deva ir 3 sloksnes). Uztura bagātinātāju nedrīkst izmantot kā pārtikas aizstājēju.
  Sastāvs: fenugreek, sarkanais žeņšeņs, L-arginīns (patentēts maisījums), kukurūzas milti, nātrija algināts, malitols, mentols, piparmētru piedevas, celuloze, lecitīns, krāsviela E133 (Brilliant Sand Sand FCF), aspartāms.
  Uzglabāšanas apstākļi: Uzglabāt tumšā un sausā vietā, bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā. Izvairieties no tiešas saskares ar karstumu un / vai mitrumu.

  Zīmols:

  Rakstīt atsauksmi

  Rakstīt atsauksmi

  Vērtējums
  Rakstīt atsauksmi

  Piedāvātās preces

  idek dar uz: gauk nemokama siuntima